Kylie Minogue på mannejakt
Kylie Minogue (38) skal etter sigende ha leid et team med personlige assistenter for å få hjelp til å finne seg en mann. Den lille artisten har vært singel siden bruddet med hennes franske skuespillerforlovede Olivier Martinez, men skal nå være på utkikk etter en «kjekk og suksessrik» mann og er villig til hva det skal være for å finne den rette.
- Han må være kjekk og være veldig vellykket, ellers går hun lei. Men enda viktigere er det at han må være til å stole på. Følgene for Kylie når hun velger en kjæreste er enorme og hun er fast bestemt på ikke å gjenta de samme feilene en gang til, sier en talskvinne for Minogue.
Tidligere i mai skapte Kylie bølger i sladrespaltene da hun ferierte med den gifte Alexander Dahm.
Minogue hygget seg med filmregissøren Dahm på det eksklusive feriestedet Vina del Mar i Chile mens hans høygravide kone Laura var hjemme.
Men Kylie avfeide etterpå alle rykter om utroskap.
- Jeg har aldri vært utro mot en partner og det er utenkelig for meg å involvere meg med en gift mann, sier hun kategorisk.
Les alt om Kylie Minogue! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






