Kelly Osbourne sverger til epler
Kelly Osbourne sier at hemmeligheten bak hennes nye slanke figur er å spise et halvt eple før hun legger seg om kvelden. 23-åringen, som har dukket opp med sin nye fasong på flere tilstelninger under New York Fashion Week, kan nå avsløre hva hun spiser.
- Jeg har lært et triks med å spise bare litt som ikke har noen karbohydrater eller sukker før jeg legger meg fordi det holder metabolismen din i gang. De sier at du aldri skal spise noe før du går til sengs, men jeg har funnet ut at det hjelper om du bare spiser litte grann - som et halvt eple eller noe sånt - før du sovner, forklarer hun.
Kelly sier også at hennes deltakelse i det amerikanske TV-programmet «Dancing With The Stars» har bidratt til å endre hele hennes innstilling til mat og trening.
Kelly Osbourne, som er forlovet med den 20 år gamle modellen Luke Worrall, trener også jevnlig Pilates for å holde seg i form.
- Pilates er forbløffende, holdningen min er så mye bedre og jeg begynner til og med å få muskler på magen - det er utrolig, sier hun til det amerikanske magasinet Life and Style.
Les alt om Kelly Osbourne! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|





