Keira vil ha i pose og sekk
Keira Knightley krever å ha privatlivet sitt i fred for fotografene - samtidig som hun stiller opp nærmest naken for en ny Chanel-annonse. Der dekker hun bare brystene med en bowlerhatt, på et bilde som skal opp på store reklameskilt. Også på forsiden av en utgave av Vanity Fair i fjor stilte hun opp på et like avslørende bilde. I et nytt intervju med Vogue innrømmer hun at hun forsøker «å få i både pose og sekk».
- Selvsagt ønsker jeg å få både i pose og sekk. Hvem ønsker ikke det? Vis meg den personen, sier Keira Knightley rett ut da journalisten påpekte det åpenbare spriket mellom hennes fordømmelse av fotografene som forfølger henne - og hvordan hun selv velger å kle av seg på et bilde som skal henge i gigantformat ute i offentligheten.
Hun mener reklamekampanjen «vil være noe å vise barnebarna», og hevder at det å posere for bildene var en måte å komme over de dårlige følelsene hun har for sin egen kropp. Hun har nemlig angst for å bli kritisert for å være for tynn - en påstand som jevnlig dukker opp når syltynne Keira viser seg på den røde løperen.
- Da jeg var 17, 18, 19 år var jeg utrolig utrygg. Jeg gikk gjennom en periode hvor jeg syntes jeg så underlig og altfor mager ut, og det er ti ganger verre når du omtales, sier nå 22 år gamle Keira.
Les alt om Keira Knightley! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






