Keira på jakt etter kjærlighetsrede
Keira Knightley og kjæresten Rupert Friend leter etter et lite kjærlighetsrede, og var og tittet på en leilighet til nesten 20 millioner kroner i Notting Hill i London. De skal spleise likt på sitt nye hjem, og nå håper Keira (23) at hun og kjæresten skal se mer til hverandre. For mens hun har sagt nei til flere filmroller, har Rupert vært travlere enn noensinne - og har jobbet uavbrutt de siste seks månedene.
Den siste tiden har Rupert Friend (26) filmet «Buddha?s Little Finger» blant annet i Tyskland, med Sophia Myles (28) som motspiller.
- Keira var nokså bekymret over at de gled vekk fra hverandre, og at han var i ferd med å bli litt for fortrolig med Sophia. Derfor fløy hun til filmsettet i Tyskland og de fikk ryddet opp i ting. Det var da de bestemte seg for å spleise på hus, sier en kilde til Daily Mail.
Paret traff hverandre under innspillingen av «Pride & Prejudice» i 2004, der han spilte den upålitelige Mr. Wickham.
Les alt om Keira Knightley! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






