Winslet: - Jeg ble lurt

(11.11.2008, sist oppdatert 11.11.2008) Utskrift  Del på Facebook

Det spørs om ikke Kate Winslet angrer på at hun stilte opp til fotografering for magasinet Vanity Fair.

Kate Winslet har tidligere gått ut mot slankepress og skjønnhetsidealer i Hollywood, men framstår syltynn og med det mener mange er retusjert hud i en stor fotoreportasje for siste nummer av magasinet.

 

Men dette er ikke det eneste som har fått folk til å reagere. Winslet har tidligere vært inne i varmen hos dyrevernorganisasjonene - men på de ferske nakenbildene ligger «Titanic»-stjernen på en sofa, lett henslengt på en vaskeekte pels, laget av seks sølvrever. Nå har flere dyrevernorganisasjoner kritisert henne for å være med på å glamorisere pelsbruk.

 

Men Winslet selv hevder at hun trodde det var en fuskepels hun fikk anbrakt.

 

- Hun trodde det var fuskepels. Det var både fuskepels og ekte pels der. Og hun forsto det slik at den hun skulle ligge på, ikke var ekte. Kate bærer aldri pels. Hun er veldig nøye på akkurat det, sier hennes talsperson ifølge avisen The Daily Telegraph.

 

En representant for Vanity Fair bekrefter at pelsen på bildet er ekte.

 

- Vi trodde Winslet var klar over dette, og er lei for kommunikasjonssvikten som har oppstått, sier representanten.

(©NTB)

 


Les alt om Kate Winslet!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.102 sec - 2210 pageviews