Fergies sommerbryllup
Det stunder mot bryllup for Fergie og Josh Duhamel. Ryktene vil ha det til at de to skal gifte seg i juni neste år. Paret, som har vært forlovet siden jul i fjor, har omsider begynt å planlegge vielsen, og har tenkt å ha feiringen om sommeren.
- Fergie har begynt å snakke med folk som kan planlegge seremonien. Hun arbeider også med Chanel-moteskaperen Karl Lagerfeld for å få den brudekjolen hun ønsker seg, sier en kilde ifølge nettstedet Female First.
Det blir også hevdet at Fergie (33) og Josh (35), som hadde følge i tre år før de forlovet seg, ikke har ønsket å forhaste seg med noen planlegging fordi de ønsker at hver minste detalj skal være perfekt.
- De tar tida til hjelp for å få alt helt riktig. De vil bare bli gift en gang, sier kilden videre.
Etter at de annonserte forlovelsen, sa Fergie: «Jeg har en bunke med bryllupsblader, og jeg har aldri sett i ett av dem før i hele mitt liv. Jeg har turnert lenge, og jeg vil dra hjem i sommer og tilbringe tiden med familien min og dra til platestudioet og bare bruke litt tid til å tenke på alt sammen.
Les alt om Karl Lagerfeld! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






