Timberlake er klar for Eastwood-film

(02.02.2012, sist oppdatert 02.02.2012) Utskrift  Del på Facebook

Los Angeles (NTB): Justin Timberlake spiller mot filmveteranen Clint Eastwood i sin neste film.

Filmen heter «Trouble With The Curve», skriver Hollywood Reporter.

 

Den skal regisseres av Robert Lorenz. Også Amy Adams får en rolle i filmen.

 

Justin Timberlake har i stor grad lagt musikk-karrieren på hylla en periode for å konsentrere seg om skuespillerfaget. Han har spilt i filmer som «The Social Network» og «Friends With Benefits» - og han har uttalt at han synes det er vanskelig å tangere to karrierer samtidig.

 

- Jeg kan ikke satse helhjertet på både film og musikk samtidig. Akkurat nå er det filmen som gjelder. Men jeg skriver låter hele tiden. Jeg elsker musikk, men jeg har ikke en anelse om når jeg kommer til å slippe det. Det kan drøye lenge, eller det kan bli snart, uttalte han til TT Spektra i fjor.

(©NTB)

 


Les alt om Justin Timberlake!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.190 sec - 1848 pageviews