På forsiden nå!
Justin Bieber tok slangen i hånden
Justin Bieber møtte opp på MTVs prisutdelingen med en slange i hånden. Det var snakk om en ganske liten slange - rene barnematen i forhold til hva Alice Cooper liker å vise seg med - men den fikk likevel MTV-vertinnen og kjæresten Selena Gómez til å spørre om hva den het.
- Slangen min heter Johnson, hevder Justin Bieber kjekt (Johnson er slang for «penis» på amerikansk).
Nå diskuteres det hva Justin Bieber egentlig prøvde å oppnå med antrekket sitt på MTV-seremonien. Det besto av røde bukser, leopardsko, smokingjakke med YSL-nål på slaget, nerdebriller - og altså et stykk slange.
Ifølge Celebuzz skrek derfor halvparten av fremmøtte fans på grunn av Bieber selv - og resten på grunn av slangen.
Les alt om Justin Bieber! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






