Princess Tiaamii, skal barnet hete
Glamourmodellen Jordan, også kjent som Katie Price, har nå i samråd med popstjernekjæresten Peter André funnet et passende navn til sitt andre felles barn: Princess Tiaamii. Jenta ble født for under en måned siden, og først ryktes det at hun kunne risikere å bli kalt Bunny. Men nå har de stolte foreldre bestemt seg, og det spørs om alternativet ble noe bedre.
Den første delen av navnet fikk veslejenta fordi hun er foreldrenes lille «prinsesse», mens André er mesterhjernen bak del to av navnet, som bygger på navnene til foreldrenes mødre Thea og Amy.
- Jeg våknet rett og slett opp en morgen og tenkte «jeg har det». Vi bare setter navnene sammen. Liker ikke folk det, er det deres problem, fastslår Peter André som egentlig syntes datteren skulle hett bare Princess.
- Katie har alltid elsket det navnet, men alle syntes det ble litt i meste laget, sier André i et intervju med bladet OK!
Helbroren til Princess Tiaamii heter rett og slett Junior, mens den handikappede sønnen til Jordan fra et tidligere forhold heter Harvey.
Les alt om Jordan og Katie Price! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






