Aniston og Mayer sammen på Oscar-kvelden

(23.02.2009, sist oppdatert 23.02.2009) Utskrift  Del på Facebook

Jennifer Aniston og John Mayer valgte Oscar-kvelden til å la seg avbilde sammen.

I mange måneder har sladrepressen og fotografene håpet at skuespilleren og musikeren skulle dukke opp sammen på en kjendisfest og vise sin kjærlighet for offentligheten, og i helgen skjedde det endelig.

 

Oscar-utdelingen er ikke noe nytt for Aniston, men dette var Mayers første møte med gallakvelden.

 

- Det er min første Oscar-utdeling, og det er første gang jeg er her som en Oscar-kjæreste, sa han i forrige uke til Popsugar.

 

Aniston hadde på seg en kremfarget Valentino-kjole da hun presenterte prisen for beste animasjonsfilm sammen med skuespilleren Jack Black, rett foran eksen Brad Pitt og hans samboer Angelina Jolie.

 

Men Aniston lot seg ikke påvirke av det, og fleipet med Black og smilte til Pitt. - Jen klarte seg helt fint. Hun er proff, sa Black etterpå til Us Magazine.

 

Og Mayer klarte seg også bra, der han satt noen steinkast fra Pitt og Jolie.

(©NTB)

 




Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.149 sec - 1680 pageviews