På forsiden nå!
Depp har ikke fått tilbud om Gåten-rolle
Mens den nye Batman-filmen «The Dark Knight» stadig setter nye besøksrekorder, er rykteflommen rundt rollelisten til oppfølgeren allerede i gang. Og et av de mest hardnakkede ryktene vil ha det til at når regissør Christopher Nolan går i gang med sitt tredje Batman-kapitel, vil det bli med Johnny Depp om bord - i rollen som Batman-fienden Gåten (The Riddler).
Men nå har Comic Book Cynic plukket opp et intervju Depp gjorde med et radioshow i Florida, og siterer 45-åringen på følgende når han blir spurt om rollen:
- Ja, jeg har hørt ryktene, men jeg vet ikke noe om dette.
Likevel, når han blir spurt om dette er en rolle han kunne tenkt seg, svarer han slik: - Det høres ut som en morsom rolle, ja absolutt.
Den maniske skurken «The Riddler» ble sist tolket på film av Jim Carrey, i «Batman Forever» fra 1995.
Les alt om Jim Carrey! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






