Carrey snakker mer om Woods-skandalen
Jim Carrey forsøker nå å forklare det som mange betraktet som et merkelig forsvar for Tiger Woods utroskap. Det var på nettverkssamfunnet Twitter at komikeren kom til å skrive sin mening om kontroversene rundt golfspilleren Tiger Woods. Han overrasket mange av sine Twitter-lesere da han blant annet mente at kona til Woods må ha kjent til hans mange sidesprang. Han skrev videre:
- Tiger Woods har bare seg selv å stå til ansvar for.
Skuespilleren, som også benyttet seg av Twitter for å annonsere sitt brudd med kjæresten Jenny McCharthy i begynnelsen av forrige uke, skrev også om Elin Nordegren.
- Ingen kone kan unngå å legge merke til så mye utroskap. Elin må ha vært en villig deltaker i dette, uansett av hvilken grunn.
Carreys kommentarer førte til mye debatt i løpet av helgen, og nå har han forklart seg på nettverkssamfunnet.
- Jeg vil gjøre det klart at jeg ikke godtar utroskap i det hele tatt, men til en viss grad er ansvar for det delt mellom to mennesker.
Les alt om Jim Carrey og Tiger Woods! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






