Lovpriser Jessica Simpson
Jessica Simpson sliter med et hardnakket divarykte. Men nå kommer en kollega fram og lovpriser skuespilleren og artisten. Vivica A. Fox spiller mot Simpson i filmen «Major Movie Star», og insisterer på at ryktene om at Simpson har oppført seg som en bortskjemt diva på filmsettet, ikke har rot i virkeligheten.
Fox sier til magasinet People: - Disse stygge ryktene er bare løgner. Hun er samarbeidsvillig, ydmyk og jordnær.
I filmen spiller Simpson en arbeidsledig, blakk skuespiller som må jobbe hardt for å komme tilbake. Fox sier at Simpson også jobbet beinhardt under innspillingen.
- Hun viste stor fysisk styrke og gjorde 90 prosent av stuntscenene selv. Hun utsatte kroppen sin for store fysiske påkjenninger og ofret mye for filmen.
Fox, som spiller en tøff sersjant som hjelper Jessicas karakter med å komme i form igjen, forteller også om en episode der den unge skuespilleren imponerte dem alle:
- I en scene hadde hun et virkelig intenst uttrykk da jeg så på henne, og jeg tenkte at nå lever hun seg virkelig inn i dette. Men da regissør Steve Miner ropte «Kutt!», kom Jessica bort til meg og forklarte at hun hadde slått seg kraftig over nesen med pistolen. De fleste jenter ville jo ha hylt ut med én gang, men hun forsøkte å ikke gjøre så mye ut av det. Hun er fantastisk.
Les alt om Jessica Simpson! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






