Nye bruddrykter for Timberlake og Biel

(13.01.2010, sist oppdatert 13.01.2010) Utskrift  Del på Facebook

Det har lenge versert rykter om et brudd mellom stjerneparet Justin Timberlake (28) og Jessica Biel (27).

Nå tyder ting på at det stemmer. I alle fall er nettsiden Hollyscoop sikker på at det er over og ut for paret.

 

Biel har de siste dagene tatt sikte på intet mindre enn å bestige Kilimanjaro i Afrika, sammen med et knippe andre kjente profiler. Vandringen inngår i en kampanje som retter søkelyset mot hvor viktig det er med rent vann for dem som lever i Afrika. Tidligere har Timberlake uttalt, blant annet til magasinet GQ, at han også skulle være med. Han sa endatil at han lå i hardtrening for å være godt forberedt.

 

Men en ting er sikkert. Han er ikke i Afrika om dagen. I stedet har han oppholdt seg i skieldoradoet Jackson Hole i Wyoming.

 

Men om atskillelsen skyldes et reelt brudd, eller ganske enkelt bare en forandring i planene, er ikke godt å si. Men Hollyscoop skriver ufortrødent: «Timberlake er tilbake på singelmarkedet. Og det ser heldigvis ut til at de to har funnet en måte å takle bruddet på. Så får vi håpe de fortsatt kan bevare et vennskap.»

(©NTB)

 




Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

Pattinson må ha hund til selskap

Pattinson må ha hund til selskap. Foto: © Away! / PR PhotosRobert Pattinson skaffet seg nylig en hund for å ha som selskap på filminnspillinger - fordi vennene hans ikke gidder å bli med.

Les hele saken

   

Russell i Noahs ark?

Russell i Noahs ark?. Foto: © Insidefoto / PR PhotosEtter at regissør Darren Aronofsky gjorde unna ballettverdenen med «Black Swan», jakter han nå på hovedpersonen i sitt kommende bibeldrama - «Noah».

Les hele saken







 
Req.time: 0.171 sec - 252 pageviews