Diaz elsker å arbeide med Timberlake

(10.03.2010, sist oppdatert 10.03.2010) Utskrift  Del på Facebook

Cameron Diaz er henrykt over å arbeide med sin tidligere kjæreste Justin Timberlake igjen.

Grunnen er at sangeren og skuespilleren, som har fått rollen som mannen hun blir forelsket i i den nye filmen «Bad Teacher», er en vittigper - som får henne til å le.

 

I komedien spiller Diaz en lærer på ungdomsskolen som setter seg som mål å kapre Timberlake som skal spille kjæresten til hennes kollega.

 

Cameron hadde følge med Timberlake i nesten fire år fram til de gikk fra hverandre i 2007. Artisten har senere hatt følge med skuespilleren Jessica Biel.

 

- Vi er henrykt over at han blir med. Han er den beste å jobbe sammen med. Han kommer til å bli festlig. Han er helt klart en veldig talentfull komiker, bare se på sketsjene hans i «Saturday Night Live». Han er fantastisk og kommer til å være helt storartet, sier Diaz til Access Hollywood.

 

- I går gjorde vi de første opptakene og vi lo hele dagen. Det er vidunderlig og jeg har det helt topp, sier Diaz.

(©NTB)

 




Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.158 sec - 1566 pageviews