Biel spiller gjerne mot Timberlake

(25.05.2009, sist oppdatert 25.05.2009) Utskrift  Del på Facebook

Jessica Biel er på jakt etter nye utfordringer. Inkluderer det å spille mot kjæresten, Justin Timberlake?

Skuespilleren og hennes popstjernekjæreste holder en lav profil. Det betyr ikke at de ikke kunne tenke seg et felles filmprosjekt. Biel sier til magasinet Parade:

 

- Dersom det var det rette prosjektet, ja, da ville jeg gjerne spilt mot Justin. Men jeg vet ikke helt hva som er det rette prosjektet.

 

De to berømthetene liker imidlertid bedre å slappe av sammen. Hun sier videre: - Vi slapper av sammen hjemme. Du må ha et virkelig liv som skiller seg fra det sinnssyke Hollywood-kjøret - som du kan bli helt fanget av. Det er viktigere med hobbyer og venninner enn å kjenne alle som jobber i Hollywood.

 

Om den relativt tilbaketrukne livsstilen, sier hun videre: - Det holder meg mentalt frisk. Jeg spiller fotball og det gir meg mye mer enn å gå på fest.

(©NTB)

 

 




Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

Pattinson må ha hund til selskap

Pattinson må ha hund til selskap. Foto: © Away! / PR PhotosRobert Pattinson skaffet seg nylig en hund for å ha som selskap på filminnspillinger - fordi vennene hans ikke gidder å bli med.

Les hele saken

   

Russell i Noahs ark?

Russell i Noahs ark?. Foto: © Insidefoto / PR PhotosEtter at regissør Darren Aronofsky gjorde unna ballettverdenen med «Black Swan», jakter han nå på hovedpersonen i sitt kommende bibeldrama - «Noah».

Les hele saken







 
Req.time: 0.140 sec - 114 pageviews