Lopez? eks forbys «Idol»-deltakelse
Jennifer Lopez? eksmann, Ojani Noa, forbys å stille på «American Idol» etter at det ble kjent at ekskona hans, Jennifer Lopez, skal sitte i dommerpanelet. Jennifer Lopez har allerede «stemt ut» en deltaker av «American Idol». Hun nekter eksmannen Ojani Noa å delta, melder RadarOnline.com. En kilde nær Noa sier til nettstedet at han rett og slett fikk forbud mot å stille til audition.
Dersom det ikke hadde vært for forbudet, ville Noa ha møtt opp i køen med ivrige og potensielle idoler i Inglewood, California.
- Jennifer fikk Fox til å sørge for at Ojani ikke fikk komme nær auditionstedet. Fox gjorde det kart at han ikke var ønsket - og at han ville bli arrestert dersom han møtte opp. Så da trakk han seg i siste sekund, sier kilden.
Tidligere har kilder nær Ojani gått ut og sagt at den tidligere Lopez-ektemannen gjerne ville delta i «American Idol» for å vise Lopez - som har kalt ham talentløs - at han har noe å stille opp med. De to var gift i underkant av et år mot slutten av 1990-tallet, og siden har Lopez vunnet fram i en rettssak der hun saksøkte Ojani for å ville lage film - med blant annet private og intime opptak fra bryllupsreisen deres.
- Det var trist at han ble utestengt. Alt han ville var å få vise folk at han kan synge. Uansett hva Ojani prøver å gjøre, så blokkerer Jennifer, sier kilden.
Lopez får 12 millioner dollar i lønn for å være idoldommer denne sesongen, dersom vi skal tro Daily News.
Les alt om Jennifer Lopez! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






