- Jennifer Lopez ville skilles i fjor

(22.07.2011, sist oppdatert 22.07.2011) Utskrift  Del på Facebook

Den amerikanske superstjernen skal ha fortalt ektemannen Marc Anthony at hun ville skilles allerede i fjor, melder Star Magazine.

Forrige uke ble det kjent at de to artistene har besluttet å skille seg etter sju års ekteskap.

 

- Jen fortalte han at hun ville ut av ekteskapet i fjor, men han ba henne om å bli. Hun ble, men til slutt klarte hun ikke mer, sier en kilde til Star Magazine.

 

Ekteparet skal i lengre tid ha slitt med sjalusi. Ifølge People.com skal Marc Anthony ha blitt svært sjalu på all oppmerksomheten kona fikk i forbindelse med jobben som dommer i «American Idol».

 

- De kom til et punkt der de fikk ulike syn på livet. For Marc er det om å gjøre å nyte livet. Det finnes folk som tror livet handler om arbeid, sier en kilde om paret til nettstedet.

 

- Jennifer fryktet at Marc ikke var trofast, og det har tæret på henne, sier en annen kilde. Anthony, som er kjent for sin salsainspirerte popmusikk, giftet seg med sangeren og skuespilleren Lopez i 2004. Paret har to barn sammen.

(©NTB)

 


Les alt om Jennifer Lopez!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.123 sec - 1504 pageviews