På forsiden nå!
Guadalupe Lopez: - Jeg er ikke overrasket
Jennifer Lopez mor er ikke overrasket over at datteren skiller seg fra Marc Anthony etter sju års ekteskap. Fredag gikk paret ut med følgende pressemelding: - Det har vært en tøff avgjørelse, men vi har kommet til enighet på alle områder. Det er vond tid for alle involverte, og vi setter pris på at det vises respekt for privatlivet vårt nå.
Kilder har vært i kontakt med, kan fortelle at Jennifer Lopez mor ikke er overrasket over bruddet: - Guadalupe viste at ting hadde vært vanskelig mellom J-Lo og Marc en stund, så hun ble ikke overrasket over nyhetene.
Anthony, som er kjent for sin salsainspirerte popmusikk, giftet seg med sangeren og skuespilleren Lopez i 2004. Paret har to barn sammen.
Les alt om Jennifer Lopez! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






