- Ville ikke ha barn med Aniston

(08.08.2007, sist oppdatert 08.08.2007) Utskrift  Del på Facebook

Det hevdes at årsaken til det plutselige bruddet mellom Jennifer Aniston og Paul Sculfor kom etter at Aniston hadde fremmet at hun ønsker seg barn.

Den 38 år gamle skuespilleren skal ha gitt Sculfor på båten da hun forsto at han ikke var klar for barn, skriver nettstedet Femalefirst.co.

 

En kilde sier til det britiske magasinet Grazia: - Jen og Pauls forhold utviklet seg veldig raskt. Hun bestemte at det var best å få klarhet i hvor han er i livet, og hun sørget for en alvorlig samtale. Men det triste var at da hun fortalte Paul hvor sterkt hun ønsker seg familie og barn, fikk hun langt fra den responsen hun ønsket. Hun innså at Paul ikke var kommet dit hen enda.

 

Venner av den 36 år gamle modellen hevder også at Sculfor ikke følte seg klar for den type forpliktelser. Særlig siden forholdet var såpass ferskt. En kilde nær modellen sier:

 

- Paul vil bruke all sin energi på jobben. Det ble ganske tydelig for alle at de ønsket seg helt forskjellige ting. Jeg tror de fleste menn ville betrakte det som et litt for stort steg å ta med noen når man har kjent hverandre i så kort tid.

(©NTB)

 


Les alt om Jennifer Aniston!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.103 sec - 1452 pageviews