Owen Wilson tilbake for fullt

(25.02.2008, sist oppdatert 25.02.2008) Utskrift  Del på Facebook

Owen Wilson gjorde sin første offentlige opptreden under Oscar-showet etter selvmordsforsøket sitt i august i fjor. Men han nektet å gi noen intervjuer på den røde løperen.

Helt komfortabel var Wilson tydeligvis ikke med all ståheien rundt Oscar-utdelingen, men taklet det likevel. Han delte ut prisen for beste kortfilm til «Le Mozart Des Pickpockets».

 

I forrige uke ble det kjent at han også er tilbake på banen når det gjelder å stille foran kameraene. Han skal spille mot Jennifer Aniston i «Marley & Me», som handler om en forfatter som adopterer en rampete hund. Manus er basert på romanen til John Grogan, som er henrykt over å se Owen Wilson som seg selv ifølge People, og innspillingen starter i Miami i mars.

 

I september måtte Wilson hoppe av innspillingen av «Tropic Thunder». Men siden har det gått fremover. I desember var han sammen med kompisen Woody Harrelson på tur i Andesfjellene, der de blant annet besøkte Cuzco. Etterpå dro de to på ferie til Miami.

(©NTB)

 

 




Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.147 sec - 1431 pageviews