Nicole Kidman, rockeringens dronning

(04.05.2010, sist oppdatert 04.05.2010) Utskrift  Del på Facebook

Nicole Kidman viste seg nylig som en mer dreven rockeringutøver enn Jennifer Aniston da de to satte hverandre stevne på Hawaii.

De to spiller for tiden inn den romantiske komedien «Just Go With It» på Maui, og de har det tydeligvis gøy siden de utfordret hverandre i en dansekonkurranse som etter hvert involverte rockeringer.

 

- De har de veldig gøy sammen og ser ut til å ha blitt bestevenner. De er sammen mellom opptakene og ler og fleiper, sier en kilde til nettstedet RadarOnline.com. Etter en huladanskonkurranse som endte uavgjort, ville de to ha en ny runde, da med rockeringer.

 

 

- Nic klarte å slå Jen på målstreken og holdt det gående et halvt minutt lenger, sier kilden videre.

 

I filmen spiller Adam Sandler plastikkirurgen Patrick som er så redd for å binde seg at han sier til sin unge kjæreste Beverly, spilt av modellen Brooklyn Decker, at han allerede er gift. Jennifer spiller hans juksekone Palmer, mens Nicole har rollen som Rea Ann Devlin. Så godt har Kidman og Aniston kommet ut av det med hverandre at de nå tilbyr hverandre motetips.

 

- Det var så søtt. De var akkurat som to vanlige venninner på handletur!, sier kilden.

(©NTB)

 




Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.153 sec - 1422 pageviews