- Aniston og Cox aktuelle i ny «Skrik»-film

(03.06.2010, sist oppdatert 03.06.2010) Utskrift  Del på Facebook

De ferskeste ryktene vil ha det til at Hollywood-bestevenninne Jennifer Aniston og Courteney Cox skal spille mot hverandre i en kommende «Skrik»-oppfølger.

For Courteney Cox var «Skrik»-filmene et lykketreff. Det var nemlig på innspillingssettet til førstefilmen at hun traff ektemannen David Arquette i 1996.

 

Og nå skal hun nok en gang utforske redsler og frykt - ikke bare sammen med ektemannen, men også sammen med bestevenninnen Jennifer Aniston, dersom vi skal tro magasinet Star. Det skal være Cox som har overtalt Aniston til å bli med på «moroa».

 

- «Skrik» har alltid vært en viktig del av Cox sitt liv, og nå hadde hun lyst til å få med seg Aniston i produksjonen, sier en kilde.

 

Ifølge Star har Aniston bare en liten rolle i den kommende filmen, ettersom hun vil bli den maskerte morderens første offer.

 

Filmen skal i innspilling senere i år, og også Neve Campbell, som har spilt hovedrollen i de tre første filmene, skal være med på å gi kinopublikummet nye gys i «Skrik 4». Det samme skal Emma Roberts, Julia Roberts niese.

(©NTB)

 




Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.139 sec - 1372 pageviews