For porno, mot McDonalds

(04.08.2009, sist oppdatert 04.08.2009) Utskrift  Del på Facebook

Pornostjernen Jenna Jameson ble mor til tvillingsønner for fire måneder siden, men er allerede tilbake foran kamera - uten klær.

Hun stilte opp til fotografering for magasinet Playboy i Los Angeles før helgen.

 

Men da hun hadde litt tid til overs, tok hun på seg klærne og protesterte mot McDonalds-kjeden.

 

Det er den radikale dyrevernorganisasjonen Peta som på ny går til åtak mot hamburgergiganten, som i en ny kampanje igjen kalles for «McCruelty». Peta vrir på slagordet og sier «I?m hating it» om kjedens bruk av kylling som hevdes å være slaktet på brutalt vis, melder Fox News.

 

Selv om Jenna Jameson maner til kamp for en mer human måte for kyllingene å dø på, er hun vegetarianer og gir dette kostholdet mye æren for at hun nå er tilbake igjen i fin form etter tvillingfødselen. Men det hun beskriver som «et sunt forhold» til mannen Tito Ortiz, har sammen med brettpadling også vært med på å få kroppen i vante former, hevder hun.

(©NTB)

 


Les alt om Jenna Jameson!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.106 sec - 1346 pageviews