På forsiden nå!
Hugh Jackmans sexy dress
Skuespilleren Hugh Jackman kan fortelle at kona hans får tenning når han viser seg i filmkostymer. Jackman, som er aktuell i filmen «Australia», forteller at hans hustru Deborra-Lee Furness særlig hadde stor sans ham når han går med en hvit dobbeltspent dress i filmen, melder nettstedet Female First.
Jackman, som ble kåret til verdens mest sexy mann av magasinet People, har tidligere forklart hva det er kona liker.
- Hun elsker tanken på at jeg kommer hjem i et kostyme fordi det får henne til å føle at hun har en flørt på en positiv måte.
- Da vi traff hverandre, spilte jeg en fange med tatoveringer, og hun sa: «Ikke ta av deg tatoveringene i kveld!» Og jeg svarte: «Ålreit!». Men det som gjør susen hos henne er aksjemeklerstilen.
Les alt om Hugh Jackman! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






