Jackson beundrer Mirren

(16.11.2008, sist oppdatert 16.11.2008) Utskrift  Del på Facebook

Den amerikanske skuespilleren Samuel L. Jackson har stor sans for sin engelske kollega Dame Helen Mirren.

Han har nylig forklart at han er stor fan av den 63 år gamle britiske skuespilleren og er nesten avhengig av å se på filmene hennes.

 

- Jeg ser på nesten hva som helst som Helen Mirren er med i, særlig når hun var ung. Jeg mener, kom igjen! Jeg elsker Helen. Jeg ser på «Kokken, tyven, hans kone og hennes elsker» minst fire ganger i året, sier han ifølge nettstedet Monsters and Critics.com.

 

Samuel skal snart begynne innspillingen av sin nye film «Blown» i England. I filmen spiller skuespilleren den fiktive terroristen Julian Lezard som planlegger et angrep i London.

 

Samuel blir å se sammen med skuespilleren Jim Caviezel fra filmen «The Passion of the Christ». Caviezel spiller den britiske MI5-agenten Will Matlock som prøver å forhindre angrepet.

 

«Blown», som er i regi av Martha Fiennes, får etter planen premiere neste år.

(©NTB)

 

 


Les alt om Helen Mirren!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.116 sec - 1203 pageviews