Emma Watson klar til å forlate Harry Potter

(06.01.2009, sist oppdatert 06.01.2009) Utskrift  Del på Facebook

Skuespilleren Emma Watson er klar til å forlate Harry Potter-filmene og sin rolle som Hermine Grang når innspillingen av «Harry Potter og dødstalismanene» er ferdig.

Watson skapte seg en karriere da de populære romanene til JK Rowling ble filmatisert første gang i 2001.

 

Den siste boka i serien - «Harry Potter og dødstalismanene» - deles opp i to produksjoner som får premiere i henholdsvis 2010 og 2011 og avslutter filmserien.

 

- Det blir bittersøtt. Det blir skremmende fordi det har vært en så stor del av livet mitt. Jeg har spilt Hermine i nesten over et tiår. Men jeg tror jeg er klar til å gå. Jeg er forberedt til å begynne med nye prosjekter. Det blir spennende, sier hun til MTV.

 

Hermine Grang og de andre i serien blir å se på film i Norge fredag 17. juli når «Harry Potter og Halvblodsprinsen» har premiere.

(©NTB)

 


Les alt om Harry Potter!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.162 sec - 1116 pageviews