Oh Lord, jeg vil kjøpe meg en Porsche
«Oh Lord, won?t you buy me a Mercedes-Benz? My friends all drive Porsches, I must make amends», sang Janis Joplin. Men den unge, fremadstormende sangfuglen Miley Cyrus vil derimot nettopp ha en Porsche. Selv om Miley Cyrus, som er blitt verdenskjent for rollen som Hannah Montana, bare er 15 år gammel har hun bilplanene i orden, melder Aceshowbiz.
Hun akter å kjøpe seg en Porsche 911 Turbo, som i USA koster nær 650.000 kroner. Miley er også observert mens hun snakker med en bilforhandler som har nettopp eksklusive biler.
Men pappa Billy Ray Cyrus skal være imot bilplanene. Ikke bare mener han datteren er for ung - i USA får man førerkort når man er 16 år, men også at bilen hun ønsker seg er for kostbar for en ungjente som nylig har fått lappen.
I Hollywood er det etter hvert god tradisjon for at unge, stressede filmstjerner krasjer sine kostbare biler.
Men Miley bryr seg lite om farens råd, ifølge kilder. - Miley er i ferd med å bli eldre nå og ønsker å bruke pengene sine på den måten hun har lyst til. Hun er så sikker på at hun vil være i stand til å kjøpe seg en Porsche når hun fyller 16 til høsten at hun allerede er i ferd med å shoppe rundt etter bilen, sier en venn av den unge Disney-stjernen.
Les alt om Hannah Montana og Miley Cyrus! Kommentarer fra brukere
Legg inn en melding! På forsiden nå!
|






