På forsiden nå!
Berry snakker om forlovelsen
Hollywoodfenomenet Halle Berry hadde ikke troen på at det skulle flaske seg med kjærligheten, men så dukket den franske skuespilleren Oliver Martinez opp. Under et veldedig arrangement i helgen i Los Angeles, måtte Halle Berry svare på spørsmål om den nylig inngåtte forlovelsen med franskmannen. Det var TV-kanalen Extra som gjerne ville ha henne til å snakke om begivenheten, og Oscar-vinneren smilte stort, og sa:
- Ja, hvem hadde trodd det? Jeg hadde gitt det opp, ikke sant. Men man må aldri si aldri, folkens!
Berry kom til arrangementet for å fronte senteret som hjelper ofre for blind vold. Hun sa: - Å være mor gir med nok den største følelsen av mening, men å være her er noe meningsfylt - utenfor familiesfæren.
Les alt om Halle Berry! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|
