Emily Blunt har giftet seg

(12.07.2010, sist oppdatert 12.07.2010) Utskrift  Del på Facebook

Den Oscar-nominerte skuespilleren Emily Blunt ga sitt ja til «The Office»-stjernen John Krasiniski sist lørdag.

- Vi kan bekrefte at Emily og John giftet seg lørdag under en privat seremoni, fortalte en representant for Krasiniski til nettstedet Access Hollywood.

 

Tidligere på dagen ble paret observert av paparazzifotografer, mens de seilte rundt på Comosjøen sammen med sin venn, filmstjernen George Clooney.

 

Paret ble kjærester i november 2008 og forlovet seg i august året etter.

 

- Hun gråt da jeg fridde fordi jeg gråt, og så begynte alle rundt oss å gråte. Men det var fint, for hun svarte jo ja, og det er en ganske viktig del av det hele, fortalte en glad brudgom i fjor.

 

Men det spørs om det blir noen lang bryllupsreise for paret. Blunt har fem nye filmer på trappene, og det skal snart spilles inn en ny sesong av Krasinskis serie «The Office».

(©NTB)

 




Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.166 sec - 923 pageviews