Farrah vil hjelpe andre med kreft
Farrah Fawcett forventes å bli helt frisk igjen fra kreften, etter å ha gjennomgått seks ukers behandling. Nå ønsker hun å hjelpe andre kreftpasienter, og har designet sin egen t-skjortekolleksjon med mottoet «Kjemp kampen» der en del av inntektene skal gå til den amerikanske kreftforeningen.
T-skjorten har et leende bilde av den tidligere «Charlie‘s Angels»-stjernen iført boksehansker, og der mottoet «Fight the fight» gjentas en rekke ganger.
Til Entertainment Tonight sa Farrah Fawcett, som ble rammet av en sjelden form for endetarmskreft, at hun akter å gjøre comeback som skuespiller i det nye året etter å ha tilbragt julen med familie og venner.
- Jeg begynner å føle meg mye bedre, og jeg ser frem til å begynne å jobbe igjen etter ferien, skriver Farrah på sin nettside farrahfawcett.us, der hun også takker fansen for alle kort og brev som hun sier hjalp henne gjennom de seks ukene med behandling for sin sjeldne
- Nå som jeg er ferdig med behandlingen, er det verste over. Selvsagt kan bare tiden vise, men allerede føler jeg meg bedre, skriver Farrah, som vil fylle 60 år i februar.
Les alt om Farrah Fawcett! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






