Vettskremt McGregor tilbake på scenen

(21.04.2008, sist oppdatert 21.04.2008) Utskrift  Del på Facebook

Ewan McGregor skal gjøre comeback på teaterscenen i West End, men er livredd for å gjenta tidligere tabber.

Den britiske skuespilleren og filmyndlingen Ewan McGregor skal returnere til West End senere i år, men gleder seg ikke, dersom vi skal tro nettsteder som Female First.

 

Stjernen har gjort en rekke roller på West End tidligere, eksempelvis spilte han i musikalen «Guys and Dolls», men han sier i et nytt intervju at han er merket for livet etter forglemmelser og andre tabber på scenen.

 

- Det kan så lett gå galt og da er det ingenting man kan gjøre med det. Jeg tror alle som har jobbet på scenen, bærer på de skrekkeligste historier... Når du først har sagt ja til å medvirke i et stykke, kommer alle dine skuespillervenner med de verste historier om bukser som faller ned, og linjer som blir glemt.

 

- Jeg glemte en hel sang i «Guys and Dolls» og måtte bare dikte opp teksten... Bandet fortsatte jo bare å spille. De kan ikke stoppe. Jeg sang bare vås. Det var forferdelig, sier han.

 

Ewan McGregor skal i ilden til høsten i Shakespeare-stykket «Othello» på scenen i Donmar Warehouse i London.

(©NTB)

 


Les alt om Ewan McGregor!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.117 sec - 877 pageviews