På forsiden nå!
Wood: - Manson formet meg
Skuespilleren Evan Rachel Wood gjør et stort intervju med magasinet Nylons novemberutgave - og forteller blant annet om forholdet til sjokkrockeren Marylin Manson. Evan Rachel Wood - som vi blant annet kjenner fra vampyrserien «True Blood» - har hatt et høyt profilert forhold til Marilyn Manson - og sier følgende til bladet:
- Jeg mener, å date Marilyn Manson ... Det er jo helt umulig å holde det unna offentligheten. Han bidro til å forme meg. Åh, jeg vil alltid elske den fyren. Han er genial, en briljant artist - og vi er fortsatt venner. Enkelte ting er skjebnebestemt.
Om sin drømmerolle svarer hun følgende: - Jeg vil spille Janis Joplin! Kan jeg bare gjøre krav på rollen? Jeg synger litt som henne, røft og høyt.
Les alt om Evan Rachel Wood! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






