På forsiden nå!
- Longoria vil ikke trøsteadoptere
I helgen hevdet britiske tabloider at Eva Longoria tumlet med planer om å adoptere et barn fra Haiti, som en slags trøst etter at ekteskapet med Tony Parker gikk over styr. Nå rykker kilder nær «Frustrerte fruer»-skuespilleren ut og sier til New York Daily News at dette ikke er tilfelle.
- Hun er ikke opptatt av å bli mor nå. Eva tilbringer tid med familien sin, advokatene og en venninne som hjelper henne. Hun er ikke i rette følelsesmessige tilstanden til å bli mor nå, hun har akkurat søkt om skilsmisse, sier kilden videre.
Eva Longorias talsperson avslår å kommentere ryktene, som man tror har oppstått fordi Longoria er opptatt av veldedighetsarbeid for Haiti.
Hun søkte om skilsmisse i oktober etter at hun oppdaget upassende tekstmeldinger som ektemannen Parker hadde sendt til kona til en lagkamerat.
Les alt om Eva Longoria! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






