Emma lager barneklær

(10.11.2011, sist oppdatert 10.11.2011) Utskrift  Del på Facebook

Emma Bunton er siste kjendis ut til å prøve seg som barneklærdesigner, og bruker sin egen sønn Beau (4) som modell.

Kolleksjonen kommer i salg fra januar, og omfatter 99 plagg for både jenter og gutter fra null til ti år. Bak står postordrefirmaet Argos.

 

Til Daily Mail avslører det tidligere Spice Girls-medlemmet som nå er tobarnsmor, at hun selv var barnemodell til firmaets katalog i 1980 - blant annet for å selge dyner.

 

- Det er morsomt å komme tilbake dit, denne gangen med min egen kolleksjon. Det er noe jeg alltid har hatt lyst til å gjøre, sier Emma til avisen.

 

Hun er nå tobarnsmor, etter å ha fått nok en sønn, Tate Lee Jones, i mai i år.

 

- Som mamma leter jeg alltid etter morsomme og praktiske klær for gutta. De må være både komfortable og praktiske, men også klær de må ha lyst til å bruke, sier hun.

(©NTB)

 

 


Les alt om Emma Bunton!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.127 sec - 796 pageviews