På forsiden nå!
Diddy filmer i Sinatras hjem
Rapperen Sean «Diddy» Combs vet å sette pris på de gode ting i livet - og iførte seg mørk dress og sløyfe da han spilte inn reklamefilm for vodka i Hollywood-herskapshuset som tidligere var Frank Sinatras hjem. Han kjørte en stil som minner om den som showbizbyens berømte Rat Pack - Sinatra selv, Dean Martin, Sammy Davis Jr., Peter Lawford og Joey Bishop - kjørte på 50- og 60-tallet.
Reklamefilmen viser Diddy og en liten vennegjeng samlet til et intimt middagsselskap mens de nyter litt vodka, mens Sinatras sang «Come Fly With Me» spilles i bakgrunnen. Det hele er filmet i svart/hvitt.
Om settingen sier Diddy (37) i en pressemelding: - Frank Sinatra er en av mine helter. Det var virkelig en ære å få muligheten til å bruke Sinatras verk og hjem for denne kampanjen. For en generasjon siden definerte han sofistikert feiring som en livsstil.
Les alt om Diddy! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|





