Hasselhoff får sjekkehjelp

(17.04.2008, sist oppdatert 17.04.2008) Utskrift  Del på Facebook

David Hasselhoff sitter i dommerpanelet til TV-showet «America?s Got Talent», og sjekker publikum for å se om det er noen han kan tenke seg å gå ut med.

Den gamle «Baywatch»-helten er singel, og prøver seg på sjekkemarkedet. Men ifølge Perezhilton.com så har han en spesiell fremgangsmåte.

 

Hasselhoff oppdaget nemlig nylig en brunette blant publikummet i salen, og sendte av gårde sin assistent for å gi henne et signert bilde av seg selv. Og bakpå bildet hadde han skrevet ned telefonnummeret til assistenten - og en invitasjon til å ta kontakt. Også hotellet Hasselhoff og hans gode hjelper bodde på, var notert ned.

 

Men brunetten var ikke like ivrig, og sa nei takk - selv om hun beholdt bildet som bevis, skriver det prisvinnende sladrenettstedet.

(©NTB)

 


Les alt om David Hasselhoff!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.169 sec - 576 pageviews