Beckhams barndomshjem til salgs
Hvorfor ikke legge inn et bud på barndomshjemmet til David Beckham? David Beckhams barndomshjem er lagt ut for salg til den nette pris av 850.000 pund eller over 9 millioner kroner. Huset står annonsert til salgs med en prislapp som er fire ganger høyere enn lignende boliger i området, skriver nettstedet ContactMusic.
Fotballesset vokste opp i et lite hus i Leytonstone, øst i London, før han ble superstjerne.
Her bodde den unge, lovende Beckham med mor Sandra og far Ted, og det var her han hadde adresse da han som 14-åring signerte med Manchester Uniteds berømte juniorlag.
Huset, som har tre soverom, er egentlig «bare» verdt 250.000 pund, tilsvarende 2,6 millioner kroner. Men det har fått en langt høyere takst på grunn av forbindelsen med David Beckham.
Eiendommen er lagt ut til salgs under teksten «Lykkelige, lune Leytonstone, kjendisområde og Londons svar på Hollywood».
Les alt om David Beckham! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






