Paquin i ny «Skrik»-film

(26.08.2010, sist oppdatert 26.08.2010) Utskrift  Del på Facebook

Vampyrene og varulvene i «True Blood» har gitt Anna Paquin blod på tann. Nå vil hun gjøre mer i skrekksjangeren.

Nå er det nemlig klart at hun skal være med i skrekkfilmen «Skrik 4».

 

Det er fra før av klart at Neve Campbell, Courteney Cox og David Arquette skal medvirke i sine gamle roller i denne oppfølgerfilmen.

 

Ved siden av Paquin er også Kristen Bell ny på rollelisten og må bare begynne å belage seg på et møte med en maskekledde morderen, skriver USA Today.

 

Den første «Skrik»-filmen kom i 1996 og skal ha håvet inn nærmere 1,8 milliarder kroner bare i USA. Den nye filmen får premiere 15. april neste år.

 

Paquin så vi først på filmlerretet i 1993, i filmen «Piano». Paquin vant da en Oscar for beste kvinnelige birolle - i en alder av bare elleve år.

(©NTB)

 


Les alt om Courteney Cox!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

Pattinson må ha hund til selskap

Pattinson må ha hund til selskap. Foto: © Away! / PR PhotosRobert Pattinson skaffet seg nylig en hund for å ha som selskap på filminnspillinger - fordi vennene hans ikke gidder å bli med.

Les hele saken

   

Russell i Noahs ark?

Russell i Noahs ark?. Foto: © Insidefoto / PR PhotosEtter at regissør Darren Aronofsky gjorde unna ballettverdenen med «Black Swan», jakter han nå på hovedpersonen i sitt kommende bibeldrama - «Noah».

Les hele saken







 
Req.time: 0.100 sec - 158 pageviews