På forsiden nå!
Cheryl Cole snakker ut
Cheryl Cole var bare timer unna å dø av malaria. Det sier hun i sitt første intervju etter et tøft år. Hun pådro seg den tropiske sykdommen etter en reise til Afrika sommeren 2010, og forteller nå til In Styles desemberutgave:
- Malariaen spiste i vei av musklene mine. Jeg måtte passe godt på meg selv, og fikk beskjed om å slutte å trene og å legge på meg for å bli frisk. Jeg spiste alt.
Samtidig hevder Cole at sykdommen også førte noe positivt med seg:
- La oss ikke være dystre; det åpnet øynene mine for helse og ting jeg ikke hadde vært så opptatt av. Nå handler det mindre om jobb, jobb, jobb og mer om å ta seg tid til å slappe av og være sammen med venner og familie.
Les alt om Cheryl Cole! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






