Sheen-serie i støpeformen

(07.07.2011, sist oppdatert 07.07.2011) Utskrift  Del på Facebook

Charlie Sheens nye TV-serie vil basere seg på filmen «Anger Management», ifølge de nyeste ryktene fra Hollywood.

Charlie Sheen skal angivelig spille rollen som Jack Nicholson spilte i filmen, melder kjendisnettstedet TMZ.

 

Kilder fortsetter å hevde at den skandaleforfulgte Sheen vil figurere i en ny komiserie, etter at han famøst ble sparket fra komisåpen «Two And A Half Men».

 

Kildene skal være direkte involvert i det ferske prosjektet og sier at mannen som jobber for å få det hele i stand er produsenten Joe Roth - som også i sin tid produserte filmen «Anger Management» fra 2003.

 

Sheen skal spille en terapeut som behandler folk som har problemer med aggresjon og sinne. Han skal også selv slite med å klare å beherske seg - hvilket har ledet ham til å utdanne seg innen nettopp denne type terapi.

 

Prosjektet skal foreløpig være på «tegnebrettet», verken finansiering eller sendeplan er på plass, skriver TMZ videre.

 

Roth og Sheen har tidligere arbeidet sammen på hele fem filmprosjekter, blant annet «Major League», «Young Guns» og «Three Musketeers».

(©NTB)

 


Les alt om Charlie Sheen!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 21.38 sec - 139 pageviews