Charlie Sheen tilbake på jobb
Charlie Sheen skal tilbake i studio i løpet av uken og komme i gang med innspillingen av mer «Two and a Half Men» - etter mandag å ha erklært seg ikke skyldig i retten. - Charlie ser frem til å gå tilbake og jobbe med de fire siste episodene av «Two and a Half Men». Han ser også frem til å renvaske navnet sitt, legge alt dette bak seg, og tilbringe tid med barna sine i fritiden, sier seriens produsent Mark Burg til People.
Mandag stilte Sheen (44) i mørk dress og slips til en ny høring i Aspen, Colorado, anklaget for vold mot ektefellen Brooke Mueller (32) i romjulen i fjor. På vei inn vinket han til fotografene, men var reservert under rettssaken og snakket ikke.
Brooke Mueller, som ifølge People bor i parets hjem mens hun prøver å få bukt med sin alkoholavhengighet, tar hånd om parets årgamle tvillingsønner. Hun møtte ikke i retten mandag, skriver kjendisbladet.
Det er lagt opp til en tre dagers rettssak fra 21. juli. Men ifølge ekspertene kan saken ende i en avtale mellom Sheen og påtalemyndigheten, der han slipper unna med en lett straff. Neste høring i saken er satt til 19. april, men der er ikke Sheen pålagt å møte.
Les alt om Charlie Sheen! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|


