Charlie Sheen sender ekskona på rehab

(01.08.2011, sist oppdatert 01.08.2011) Utskrift  Del på Facebook

Skandalefulgte Charlie Sheen var nylig i Mexico for å hente hjem ekskona Brooke Mueller som var på rehab der. I et privatfly fraktet han henne til det han mener er et bedre behandlingshjem i USA.

Sheens ekskone har oppsøkt hjelp for rusproblemene sine flere ganger den siste tiden har hun vært innlagt på rehab i Mexico. Noe som ikke falt i smak hos eksmannen Charlie Sheen, melder .

 

Kilder nettstedet har snakket med forteller at Sheen mente behandlingen i Mexico var farlig og at han var redd hun kunne dø. Behandlingen skal blant annet innebære bruk av et stoff som ikke er lovlig i USA, skriver nettstedet. Sheen fløy derfor i et privatfly til Mexico for å hente hjem ekskjæresten. Det tidligere ekteparet har tvillingsønner sammen.

 

Charlie Sheen har selv flere ganger vært innlagt til rusavvenning, både fra dop og alkohol. For tiden arbeider han med en ny TV-serie som skal basere seg på filmen «Anger Management». Han skal angivelig spille en terapeut som behandler folk som har problemer med aggresjon og sinne.

(©NTB)

 


Les alt om Charlie Sheen!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.554 sec - 104 pageviews