Diaz frykter singellivet

(02.04.2007, sist oppdatert 02.04.2007) Utskrift  Del på Facebook

Skuespilleren Cameron Diaz (34) frykter at hun vil forbli singel i lang tid fremover etter bruddet med Justin Timberlake.

Grunnen er at hun synes det er vanskelig å finne kjærligheten når du er en kjendis.

 

Paret gjorde det slutt i januar i år. Siden det har Diaz var knyttet til en rekke ettertraktede ungkarer, inkludert surferen Kelly Slater, men hun understreker at det vil ta tid å komme over bruddet, og ytterligere tid for å finne den rette.

 

- Jeg synes det er hardt der ute. Du blir ikke forelsket hver dag, eller i hvert menneske du møter. Det er spesielt. Vår verden er så komplisert når det gjelder å få en rekke ting til å fungere. Men du kan ikke være lykkelig med noen andre før du er fornøyd med deg selv, sier Cameron filosofisk.

(©NTB)

 




Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 1.153 sec - 71 pageviews