Paparazzi reddet Jennifer Anistons hund
Jennifer Aniston vil neppe bli like god venn med paparazzifotografene som fotfølger henne som Britney Spears ble i sin tid. Men kanskje ser hun på dem med litt blidere øyne - nå som en av dem reddet hunden hennes. Blandingshunden «Norman» stakk av fra Anistons hjem i Malibu i California sist helg.
En videosnutt som ligger ute på TMZ.com, viser hvordan en paparazzifotograf frakter hunden tilbake til Anistons hjem. Han skal visstnok ha observert hunden løpende farlig nær en tungt trafikkert vei, der den nesten ble påkjørt av en bil, før fotografen klarte å få tak i den. «Norman» skal være i god behold, melder nettstedet.
Som så mange andre Hollywood-stjerner er Jennifer Aniston en hundeelsker. Hun har ofte blitt fotografert sammen med «Norman», som er en blanding av welsh corgi og terrier. Hun tar seg også godt av ham, og spanderer massasjeterapi på hunden som har leddproblemer.
Men nå har hun også gjort suksess på lerretet som hundeeier, med filmen «Marley and Me» - om en umulig og uoppdragen labrador og eierne hans.
Men ifølge rykter gjengitt på Popcrunch.com misliker gamle «Norman» hennes nye kjæreste John Mayer, i den grad at hun prøver å holde hund og kjæreste atskilt. Kanskje derfor «Norman» var ute og streifet på egen hånd?
Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






