Fox fjernet Monroe-tatovering

(23.08.2011, sist oppdatert 23.08.2011) Utskrift  Del på Facebook

Nå er mysteriet bak forsvinningen av Marilyn Monroe-tatoveringen til Megan Fox endelig løst.

Det skriver RadarOnline som skisserer en noe overraskende grunn til at skuespilleren ville kvitte seg med tatoveringen.

 

Fox har tidligere uttalt at hun er stor fan av Hollywood-legenden. Så pass fan er hun altså at hun fikk ansiktet hennes tatovert på høyrearmen sin. Men nå forteller hun til et italiensk magasin, kalt Amica, at hun så seg nødt til å fjerne den.

 

- Det er en negativ karakter, ettersom Monroe led av personlighetsforstyrrelser samt at hun var bipolar, sier hun.

 

I samme intervju forteller Fox hva som fikk henne til å sette ring i navlen som tenåring:

 

- Jeg skaffet meg den da jeg var 16 fordi jeg var fan av Britney Spears. Det er den eneste gangen at jeg har forsøkt å imitere noen. Men så fant jeg ut at det var rølpete, så jeg fjernet den da jeg rundet 20 år.

(©NTB)

 


Les alt om Britney Spears og Megan Fox!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.164 sec - 382 pageviews