Britneys paparazzi-eks voldsanklaget
Adnan Ghalib, paparazzifotografen som en kort tid var kjæreste med Britney Spears i hennes verste periode, er nå voldsanklaget. Selv er han forsvunnet, ifølge AP. Påtalemyndighetene hevder at 36 år gamle Ghalib brukte bilen sin til å kjøre ned et bud som skulle varsle ham om besøksforbudet som Spears far hadde bedt om.
Budet måtte klynge seg til bilpanseret for ikke å komme i klem, og brakk håndleddet. Nå står Adnan Ghalib overfor en mulig tiltale om overfall med dødelig våpen, vold og for å ha stukket av etter en påkjørsel. Han dukket ikke opp i retten mandag, slik han var pålagt - og er etter sigende altså borte.
Jamie Spears gikk til retten mandag med ønske om besøksforbud for tre menn som tidligere har vært involvert i datteren Britneys liv: Manager og «bestevenn» Osama «Sam» Lutfi, som han kalte «et rovdyr», advokaten Jon Eardley og altså Adnan Ghalib.
De prøver ifølge pappa Spears fortsatt å vinne innpass hos henne, og angivelig å sabotere farens vergemål. Han ønsker at de skal holde seg unna de neste tre årene. Dommeren har gitt en midlertidig forlengelse, melder AP.
Les alt om Britney Spears! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






