Britney shoppet med mamma

(13.02.2008, sist oppdatert 13.02.2008) Utskrift  Del på Facebook

Britney Spears dro på shoppingtur med mamma Lynne Spears tirsdag.

De to, som tidligere har hatt et mildt sagt anstrengt forhold, var ute på handletur på den lokale Miss Sixty-butikken i Los Angeles, der Britney anskaffet seg noen hverdagsplagg.

 

Britney, som har vært mye å se i hullete nettingstrømper, kjøpte seg til og med et par jeans, melder bladet People, som også kan bringe en øyenvitneskildring om at Lynne hjalp datteren med klesråd - og at Britney faktisk hørte på henne.

 

- Britney viste fram en blå kjole foran seg og viste moren, før hun bestemte seg for å kjøpe den, sier Peoples kilde.

 

Deretter dro mor og datter til Millennium Dance Complex, der Britney mandag underviste en klasse med femåringer i dans.

(©NTB)

 

 


Les alt om Britney Spears!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.112 sec - 298 pageviews