På forsiden nå!
Britney er glad for konkurranse
Britney Spears har blitt inspirert av suksessen til popstjerner som Adele og Jessie J. Spears slapp sitt syvende album, «Femme Fatale» tidligere i år, og forteller til magasinet Stylist at nye stjerner inspirerer henne.
- Jeg synes det er flott å ha litt konkurranse, fordi det inspirerer meg og teamet mitt, og får oss til å ønske å gjøre det bedre, sier hun.
Både Jessie J og Adele har solgt langt flere album enn Britney i 2011, uten at Britney uttrykker misunnelse av den grunn.
- Det er så mange gode sangere, selv fra London, som Adele og Jessie J, som bare er utrolige. Det føles veldig kult å lage musikk akkurat nå, fortalte hun.
Les alt om Britney Spears! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






