Jolie vil forsvinne fra filmen
Seksbarnsmor Angelina Jolie sier at hennes dager som skuespiller er talte. - Jeg planlegger ikke å være skuespiller så mye lenger. Jeg er klar til å gjøre noen ting nå, og så forsvinne sakte ut og gjøre meg klar til å bli bestemor en dag, sier hun til BBC.
Jolie (33) er for tiden å se i Clint Eastwood-regisserte «The Changeling». Nå vil hun jobbe noen få måneder til, og så ta et års fri.
- Jeg vil ikke jobbe mer for kanskje et helt år. Så kanskje jeg vil gjøre det en gang i året, så kanskje en gang hvert tredje år, sier hun om sin fremtidige karriere på lerretet.
- Jeg har mange barn, og et stort ansvar for å være sikker på at de vokser opp riktig og at vi er der for dem, sier Angelina Jolie, som ikke bekymrer seg så mye om fremtiden økonomisk - når hun er partner med suksessfulle Brad Pitt (44).
- Jeg er ikke så bekymret at jeg ønsker å holde dette tempoet og forsøke å være noe, og være en kjendis og en vellykket skuespiller for alltid. Det er flott, men alt har sin tid, og jeg kommer forhåpentligvis ikke til å trenge å gjøre dette senere i livet.
Les alt om Angelina Jolie og Brad Pitt! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






